Twórz serdeczne e-kartki dla najbliższych

Warto przygotować sobie zabawną i wyjątkową e-kartkę na każdą okazję. Dzięki temu, że kolekcja grafik jest bardzo duża będzie można wygodnie tworzyć autorskie kartki, które będą podobać się osobom, które je otrzymują.

Projekt e-kartki – dowolnie go przygotowuj

Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć z okazji święta, rocznicy czy specjalnej okazji to właśnie dzięki kreatorowi istnieje możliwość przygotowania kartki spersonalizowanych. Będziemy mieli do dyspozycji nawet około miliona obrazów, grafik i ilustracji jakie będzie można wykorzystywać. Do tego dochodzą projekty e-kartek na każdą okazje. Można już zapomnieć o poszukiwaniach idealnej kartki w sklepie na ostatnią chwilę. Warto zaskoczyć kogoś e-kartką i pokazać, że drzemie w nas twórca.

Pewnie każdy jest radosny, gdy otrzymuje kartkę na urodziny święta czy inną okazje. Warto więc stworzyć taką własną e-kartke i następnie wysłać ją innym, by sprawić im przyjemność. Samodzielnie będzie można wybierać kolory, kwiaty, które mama najbardziej lubi, tak by np. przygotować sobie wyjątkową kartkę z okazji Dnia matki. Tworzyć można również urocza kartkę urodzinowa dla dziecka albo zaskoczyć bliską osobę e-kartką w formie, która będzie miała żartobliwy charakter.

Obecnie mamy całkowicie darmowy interfejs Canva, który ma funkcję przeciągnij i upuść co pozwoli na wykorzystywanie własnych zdjęć a tym samym tworzone e-kartki będą jeszcze bardziej osobiste. W serwisie w sumie mamy dostępnych około milion gotowych grafik i obrazów w wysokiej jakości, które będzie można wykorzystywać.

Wysyłanie kartek online

Część z nich jest darmowa, płatne obrazy kosztują jedynie dolara za sztukę. Korzystać będzie można również z przygotowanych gotowych szablonów e-kartek, które również są świetnej jakości. W serwisie Canva znaleźć można szeroki wybór profesjonalnie wykonanych projektowe szablonów, które przygotowywane są przez doświadczony zespół projektantów. Wybrać można szablon i następnie rozpocząć projektowanie przeciągając i upuszczając w odpowiednim według nas miejscu dodatkowych elementów jakie mogą się tam znaleźć

Jeśli chce się na bazie jednego szablonu stworzyć sobie cały zestaw projektów również będzie to możliwe. Dostępny szablon będzie można używać tyle razy ile będzie się chciało. Dzięki temu nie będzie potrzeby za każdym razem zaczynać od nowa. Każdy projekt jaki będzie się tworzyć zostanie zapisany na stronie głównej. Będzie można go wygodnie otworzyć w dowolnej chwili a następnie modyfikować dodając tam nowe elementy graficzne czy tekst. Można także na bazie takiej stworzyć zupełnie nowe inne dzieło

Udostępnij swoją e-kartkę na jeden z wielu sposobów

Gdy już e-kartka będzie gotowa i chce się ją wysłać do odbiorcy to będzie to można robią w wybrany przez siebie sposób. Będzie można ją udostępnić na pasku menu Canva, albo tez zdecydować się na wysłanie e-kartki pocztą elektroniczną, bezpośrednio będzie można ja także publikować w wybranych przez nas mediach społecznościowych, z czego obecnie wiele osób chce korzystać. Można pobrać także kartkę w formie obrazy albo wydrukować z pliku PDF wysokiej jakości.