Pomysły na przyjęcie urodzinowe dziecka w domu

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pojęcia co mogłabyś zorganizować? Szukasz inspiracji na przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy? Spieszymy z pomocą. 

Przyjęcie w ogrodzie 

Jeśli masz ogród dobrym pomysłem jest zorganizowanie takiego przyjęcia właśnie tam, oczywiście jeśli pogoda będzie sprzyjać. Pamiętaj, aby przygotować plan B, na wypadek deszczu czy pogorszenia się pogody. Co może się dziać podczas takiego przyjęcia? Po pierwsze, możesz rozłożyć dmuchany basen w gorące dni, który pozwoli się dzieciom schłodzić. Może przygotujesz małe sztalugi i dzieci będą malować w plenerze? Nie zapomnij o posiłku. Super pomysłem jest ognisko lub grill. Tutaj dzieci mogą także tańczyć z balonami w parach czy grać w Twistera. Pamiętaj o przygotowaniu kremu z filtrem jeśli przyjęcie odbywa się w lato. 

Przyjęcie w domu 

Jeśli Twoje dziecko ma urodziny w zimne miesiące lub masz do dyspozycji jedynie pomieszczenie w domu, nie martw się. Tutaj też możesz zorganizować kilka świetnych zabaw. Możesz zaprosić dzieci na nocowanie połączone z maratonem bajek, przed tym możecie upiec wspólnie pizzę. Możesz przygotować także gry planszowe, grę w butelkę oraz lepienie w plasteliny. Postaraj się odciągnąć trochę dzieci od telefonów i telewizora. Nie pozostawiaj ich samych sobie. Całe tygodnie tylko grają na komputerze i oglądają telewizję. Dobrym pomysłem jest także wspólne dekorowanie babeczek czy tworzenie kolarzy. 

Przyjęcie w lokalu 

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w lokalu. Plusami takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, że nie musisz przygotowywać posiłków oraz sprzątać po dzieciach. Często zaprasza się dzieci w placów zabaw gdzie mogą kąpać się w kolorowych kulkach czy chodzić po linach. Możesz także zabrać dzieci na kłady czy gokarty (jedynie w obecności i za zgodą rodziców). Super pomysłem jest wizyta w małpim gaju, czy centrum z trampolinami. Jeśli Twoje dziecko jest większe na pewno spodobają mu się także kręgle.